dáreček spojovačkaDáreček - spojovačka

Milé dámy,

chci Vám popřát k dnešnímu dni - tedy Mezinárodnímu dni žen - vše nejlepší. Ke správné gratulaci patří i malý dáreček. Kytičku Vám přes internet posílat nebudu. Co Vám tedy dát? 

Věnuji Vám 5 minut klidu od Vašich malých raubířů. A jak to myslím? Posílám Vám jednu ze spojovaček, které teď tvořím...

Je úplně jednoduchá, ale trošku jiná, než jste zvyklí 🙂 Zvládnou ji všechny děti, které umí poznat barvy a čísla od 1 do 10. Tak tedy, stáhněte si následující obrázek v pdf (růžové políčko níže), barevně vytiskněte a  Vaši mazlíčci Vám dají 5 minut klidu. 🙂 PS: Kdo nemá barevnou tiskárnu - vytiskněte černobíle a kolečka pak obtáhněte pastelkou příslušné barvy. 

dáreček spojovačkadárek spojovačka

Další spojovačky najdete na stránce https://abydetimelyradost.cz/e-booky/barevne-spojovacky-od-1-10/

Krásný den 🙂

Petra


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Doposud sepsané hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne, Krátká procházka s tajemstvím, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2, Hra do adventního kalendáře s šifrou, Vánoční pergamen s šifrou - pračka, Vánoční pergamen s šifrou - bota, Vánoční pergamen s šifrou - skříň, Hra: Otázky a odpovědi 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *