Barevné spojovačky od 1 do 10

37 

Popis

"Mamííí, co to tvoříš?" nakukoval synek přes rameno.

"Jeee, to mám rád. To se spojují ty čísla a něco z toho vznikne, že?" pokračoval.

"Ano, ovšem tyhle jsou s malinkou změnou. Tvořené tak, aby je mohly spojovat i malé děti. Jsou barevné." odpověděla jsem.

"Aha, super, tak ať už to máš, ať můžu spojovat," hnal mě synek k dokončení spojovaček.

 

A tak jsem tvořila a tvořila, až vzniklo 37 stran e-booku

Barevné spojovačky od 1 do 10

 

 

BAREVNÉ SPOJOVAČKY

OD 1 DO 10

O co jde?

Děti spojují tečky, u kterých je napsané číslo. To určuje pořadí spojování. Jde pouze o čísla od 1 do 10. Pokud si děti nejsou jisti pořadím čísel, v e-booku je na pomoc i stránka s jejich pořadím, kterou položíte před dítě a tím se bude řídit. Navíc děti musí spojovat čísla pouze stejné barvy. Po správném spojení vznikne obrázek, geometrický obrazec nebo číslo. Ukázku obrázku si můžete stáhnout zdarma

ZDE

 

Co v e-booku najdete? 

 

 

 

 

Čísla od 1 do 10 - 10 stran + 1 strana se všemi čísly

 

 

 

 

 

 

geometrické obrazce

 

 

 

Geometrické obrazce - 6 stran + 1 strana všech uvedených geometrických obrazců

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázky - 14 stran (na fotce chybí obrázek bubínku)

 

 

 

 

 

 

    

Číselnou řadu - jako předlohu pro dítě.

Barevné spojovačky od 1 do 10

 

 Dopřejte dětem zábavu.

  • pomozte jim v rozvíjení či upevnění číselné řady       od 1 do 10
  • nechte je procvičit si barvy

          a

  • sledujte jejich radost při tvoření jim neznámého obrázku

Cena za všechny spojovačky 37,- Kč.


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Doposud sepsané hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne - ZDARMA, Krátká procházka s tajemstvím - ZDARMA, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2, Hra: Otázky a odpovědi 3, Úkolová hra pro odvážné, Hledej pejskovy stopy, Hra do adventního kalendáře s šifrou