Správný kód

25 

Popis

Chcete dětem nabídnout dvacetiminutovou hru, při které by musely zapojit i logické myšlení?

Hra SPRÁVNÝ KÓD je tedy určena pro Vás. Návod, jak jsem tvořila dětem hru a jak si ji můžete vytvořit sami také vy, naleznete na blogu ve článku NAJDI SPRÁVNÝ KÓD

Pokud se Vám nechce hru vytvářet, můžete vytisknout následující e-book (pdf soubor), kde je popsaný celý průběh přípravy hry a také hra samotná.

Dále jsou zde naskenovány potřebné čtvercové sítě s obrázky a kódy. Připraveny jsou také dopisy pro jednotlivce i varianta pro více hráčů.

Správný kód

Cena e-booku je 25,- Kč.

Proč tak málo za nápad a připravenou hru? Ráda bych, ať vyzkouší logické myšlení svých dětí mnoho z vás. Je dobré vidět, co naše děti opravdu dokáží a jestli je logické myšlení baví alespoň v jiné formě než při psaní domácích úkolů.

Přeji mnoho úspěchů

 

Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím.

Za Vaše reakce a sdělení, co jste s dětmi při hře prožili, budu vděčná. Mohu se také já Vámi přiučit a vylepšit tak další hry.

Sepsala jsem další návody ke hrám. Zaujme vás některý název?  

Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (kolíčkové) odpoledne - ke stažení ZDARMA

Krátká procházka s tajemstvím - ke stažení ZDARMA

Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink

Hra pro Sabinku

Vánoční dárek

Princezny a rytíři