Hledej pejskovy stopy

25 

Popis

Co dělat, když jsou děti nemocné?

Já nechala děti pátrat po nemocném pejskovi...

Jde o jednoduchou hru.

Hrát mohou děti od 2 let.

Celý postup hry popisuji v článku Hledej pejskovy stopy - hra. Hru si můžete vytvořit sami dle instrukcí v článku nebo můžete využít již připravených šablon níže.

 

V e-booku najdete nejen šablony napsané mou rukou (viz článek), ale také varianty:

  • počítačové zpracování pro černobílý tisk, psáno malým písmem
  • počítačové zpracování pro černobílý tisk, psáno velkým písmem
  • počítačové zpracování pro barevný tisk, psáno malým písmem
  • počítačové zpracování pro barevný tisk, psáno velkým písmem

NAVÍC:

  • počítačově zpracovaný obrázek kostičky
  • volné pole pouze s ťapkami od pejska zpracované počítačově i ručně - můžete si tedy doplnit svůj text

A JAKO MALÝ BONUS:

  • větší ťapky určené k dalším úkolům - např. rozprostřít po pokoji a hledat je
Hledej pejskovy stopy

Vypracované šablony stojí 25,- Kč.

Ať už si hru vyrobíte nebo použijete šablony, přeji Vám a hlavně Vašim dětem, ať se hra vydaří a prožijete u ní příjemné chvíle.

Petra 🙂


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Doposud sepsané hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne, Krátká procházka s tajemstvím, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2, Hra do adventního kalendáře s šifrou, Vánoční pergamen s šifrou - pračka, Vánoční pergamen s šifrou - bota, Vánoční pergamen s šifrou - skříň, Hra: Otázky a odpovědi 3