Logické doplňovačky pro nejmenší

30 

Popis

Hledáte něco, čím byste zabavili 2-6 leté dítě?

Chystáte se s dítětem jet autem, autobusem, vlakem nebo s ním jste prostě doma a chcete jej na chvíli zabavit a přitom nemít pocit, že se mu nevěnujete???

Co takhle pracovní listy s názvem

Logické doplňovačky pro nejmenší (2-6 let) 

(ke stažení v pdf)

Logické doplňovačky pro nejmenší

Doplňovačky jsou opravdu jednoduché.

Kukněte na ukázku...

Dítě přiřazuje obrázky na svá místa.

Logické doplňovačky

Pracovní listy v PDF za 30,- Kč.

E-book obsahuje:

Celkem 65 obrázkových úloh

3 sady obrázkových úloh s tématy ovoce, zeleniny, zmrzliny

Úlohy v každé sadě jsou seřazeny od nejjednodušších po složitější


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Doposud sepsané hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne - ZDARMA, Krátká procházka s tajemstvím - ZDARMA, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2