Rozpleť si vtip

45 

Popis

Mají Vaše děti rády vtípky?

Moje ano a tak mě napadlo...

Co takhle nějaký dětský vtípek rozluštit a pak až přečíst?

A tak vznikl e-book (pracovní listy) Rozpleť si vtip.

Stačí rozluštit rozplétačku a vtip je na světě.

 

Rozpleť si vtip

Návod:

Rozplétačky jsou jednoduché.

Jsou určené pro děti, které umí alespoň trochu číst. 

 

Dítě na papíře sbírá písmenka postupně, podle toho, jak se posunuje. Ty si píše na předem vyhrazené místo. Nakonec si přečte písmenky vytvořený vtípek.

 Ukázka pracovního listu níže

Ukázka jednoho listu

vtip, pracovní list, hra

V e-booku  najdete:

*11 stran s rozplétačkami a různými dětskými vtipy

     - psány malým tiskacím písmem

*dalších 11 stran téměř totožných s předchozími, pouze s rozdílem v písmu

     - psány velkým tiskacím písmem

Můžete si tedy vybrat, která písmena chcete s dětmi procvičovat.


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Doposud sepsané hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne - ZDARMA, Krátká procházka s tajemstvím - ZDARMA, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2