Nahrávka Kobocuchy

109 

Popis

Jedete na výlet či dovolenou?        

                                                     Nebo se už vracíte?

Představa dlouhé cesty autem s dětmi mě minulý rok vrtala hlavou tak, že jsem namluvila příběh, který je proložený hrami. Všichni jsme v autě poslouchali a přitom si hráli. Nasmáli se a měli zážitek již ze samotné cesty.

Příběh je o partě 4 dětí, které tráví čas venku a hrají různé hry.

Zahrajete si s nimi?

  • Nahrávka má necelých 17 minut,
  • celá hra nám trvala asi 1,5 hodiny.
  • Můžete ji zkrátit i natáhnout.
  • Během hry je možné dělat pauzy.
  • Hru mohou hrát děti i dospělí. Nejlépe však od 5 let věku.
  • Nahrávka je amatérská.
Nahrávka Kobocuchy

Cena 109,- Kč.

Nahrávka ke stažení bude zaslána na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Nejedná se o CD. 

Pěkné cestování přeje Peťa 🙂


Mé jméno je Mgr. Petra Janotová. Ráda dětem chystám hry a zajímavé úkoly. Baví mě dělat dětem radost a přitom je něčemu dobrému naučit. Proč si nechávat své výtvory jen pro sebe a pro děti v mém okolí? Rozhodla jsem se sepisovat návody her také pro vás. Pokud budete potřebovat ke hře radu, napište mi na petra@abydetimelyradost.cz Ráda vám poradím. Vždyť mě to baví.

Budu vděčná za vaše reakce, připomínky a sdělení, co jste při realizaci hry prožili. Ráda se inspiruji a vylepším tak další chystané publikace.

Některé mnou vytvořené hry: Co podniknout s dětmi? Kramlíkové (Kolíčkové) odpoledne - ZDARMA, Krátká procházka s tajemstvím - ZDARMA, Kdo hledá, najde! Aneb uvaříme pudink, Hra pro Sabinku, Chci si dát v klidu kávu! Děti, běžte si hrát!, Vánoční dárek, Princezny a rytíři, NĚCO JAKO BINGO - 1. sada k vytisknutí (čísla), NĚCO JAKO BINGO - 2. sada k vytisknutí (obrázky, čísla), Správný kód , NĚCO JAKO BINGO - 3. sada k vytisknutí ( pro náročné) , Ztratila se abeceda, Hravá barvičková zábava, Hra: Otázky a odpovědi 1, Hra: Otázky a odpovědi 2